Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda
 • Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda

Kornizë me cilësi të lartë silikoni të makinave për Mazda

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mazda02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Mazda Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Çelësi i makinës Mazda Silicone është shumë popullor në të gjithë tregun e vendit. Mbulesa çelësi makina Mazda është i përshtatshëm për Mazda M3 M6 Remote Key Shell. Ne kemi embossed butonat me markë markë makine Mazda , gjithashtu kanë butona shtypjen për rastin Mazda makinë kryesore. Mazda Silicone Key Cover është një cilësi shumë e lartë, materiale silikoni me cilësi të ushqimit dhe mund të mbrojë në mënyrë të qartë çelësin e makinës suaj, përshtatni në mënyrë të përkryer çelësin tuaj të makinës. 12 lloj Colorful Silicone Car Cover kryesore janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.


Jonë mbulon kyçe makinë silikoni kanë ndjekë karakteristika:

Çdo çelës i makinave Mazda mbulon janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. Mbulesa kryesore e makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

012

typeA: Mbulesa kryesore e silikoni e përdorur për 2 butona të makinës Mazda M3 M6

TypeB: Mbulesa kryesore e silikonit e përdorur për çelësin e makinës Mazda M3 M6 me 3 butona

TypeC: mbulesa kryesore e silikoni e përdorur për 3 butona të makinës Mazda

TypeD: mbulesa kryesore e silikonit e përdorur për 2 butona të makinës Mazda 4
305 Rasti Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Mazda


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e silikoni është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. Mban çelësin e makinave të mbuluar të përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. Çdo çelës silikoni Mazda mbuluar në qese opp
2. 1000pcs silikoni rruge makina Mazda makinë r në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim