Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
 • Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
 • Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
 • Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
 • Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë
 • Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë

Fob lirë Mazda 2 butona kryesore mbuluar makinë

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 2de

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Mbulesa kryesore e makinës silic është produkt kryesor ynë. Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një çelik silikon mbuluar prodhimin e cila të hyjë në silic makinë kryesore të mbuluar këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e çelikut të silikonit mbulon shtytjen e kapakut tonë të silikonit për qese të makinave deri në listën e levës. Mazda Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të mbajtësit tonë Fob Rubber Key për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. C mbajtësi kryesor makinë heapest silikoni është edhe në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në Evropën Perëndimore countries.We kanë besim se ju do të jetë i kënaqur me këtë Mazda 2 butona mbajtësja kryesore.

Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i silikonit të makinës është i përshtatshëm për Mazda tuaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të predhave kyçe FOB si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave më lira të rëndësishme për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Fob Mazda Buttons Car Key Cover


Car accessory - çelësi silikoni qese për Mazda -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një rast silikoni makinë kyç për Mazda në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan të qëndrueshme 3 butona kyç makinë mbajtës kur ju keni ajo.


Cheap Mazda Buttons Car Key Cover

Imazhi i detajuar për mbulimin me cilësi të lartë të makinës silikoni Mazda me cilësi të lartë dhe Ju mund të zgjidhni çdo ngjyrë Pantone sipas dëshirës, ​​ne të gjithë mund ta bëjmë atë, ne ofrojmë cilësi të dyfishtë dhe çmim më të mirë për ju.

Mazda 2 Buttons Car Key Cover


Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhësilicone car key cover


Çelësi shell silikoni për makina mund të jetë bear nga testi dhunshme

silicone car key cover

Cilësia e mbulimit me çelësin prej 100% të silikonit është shumë i mirë për t'u grisur

silicone car key cover

Shell për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover
Shërbimet tona

1 .Të fletë-- ilicone S kyç makinë të mbuluar të çështjes nga klienti do të marrë përgjigje nga personi profesional.

2. Departamenti i dizenjatorëve është i disponueshëm, planet e personalizuara janë shumë të mirëpritura.

Prodhuesi 3.The në Kinë, të gjithë prodhimin janë në çmim më të mirë.

4. Pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Stafi janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6.Specialized në këto produkte për më shumë se 7 vjet.

7. Departamenti më i mirë QC për të gjithë prodhimin.

8. Linja e prodhimit të mirë, të shpejtë të japë kohë.

9.Çdo produkt silikoni që mbulon kyçjen e produktit kalon CE, ROHS, PAHS, SGS dhe çdo raport tjetër të testimit.

silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim