Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
 • Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
 • Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
 • Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
 • Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda
 • Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda

Mbështetës luksoz luksoz me makina për Mazda

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mazda -003

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një silikoni prodhuesi kryesor shell makinë që kryesisht prodhojnë mbrojtëse makinë aksesore kryesore të mbuluar . 7 vjet `përvojë Mazda tonë silikoni mbuluar kyç më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me Mazda Silicone Key Cover tonë. 3 buttons embossed shell kryesore për Mazda është një nga shitjet më të mira të luksit tonë silikon kyç për auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Bartësi kyç i modës i modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë buton Mazda 3 Key Shell .

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është e përshtatshme për Mazda tuaj kapak kyç i silikonit .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të mbuluar me kyç të makinës silikoni si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: - 20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.Luxury Embossed Car Key Holder

Mbajtësi kryesor i makinës për Mazda nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash mbulesën kryesore të gomës Mazda në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Mazda rasti kyç i silikonit kur ta keni atë.


Luxury Embossed Key Holder For Mazda

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin me çelës të silikonit Mazda

Mazda Luxury Key Holder


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim