Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
 • Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
 • Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
 • Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
 • Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore
 • Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore

Mazda 3 butonin e largët kyç për makinën kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 3

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Teknologjia e bukur e Tokës Co.Ltd ka qenë në biznesin kryesor të çelikut silikonit për shtatë vjet. Dhe ne kemi qenë të specializuar në prodhimin e Mazda Silicon Key Cover , kështu që ne jemi të sigurt që të garantojmë cilësinë e Mondeo silikon online rastin e makinave kryesore . Për këtë arsye, rasti ynë kryesor i makinës Mazda silicon është një nga shitjet më të mëdha në dyqan online. Prandaj, ne jemi zgjidhja e duhur.

Çdo shell silikon i modës për Mondeo ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Rasti i përshtatur i gomës për çelësin e silikonit të çelikut është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Mazda .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të rasteve kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të rasteve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Mazda Silicone Key Case Buy Online

Makinë accessory - Mazda silikoni makinë rast kyç blerë online -A nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një makinë çeliku silikoni për Mazda në dorën tënde, ndihet e butë, e butë dhe e lehtë.Ju do ta pëlqeni mbajtësin kryesor të makines Mazda Mondeo kur ta keni atë.


Mazda Key Case Buy Online

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Mazda kapak kyç i silikonit

Mazda Key Case Buy Online

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim