Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > 2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
 • 2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
 • 2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
 • 2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
 • 2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë
 • 2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë

2 butona Mazda silikoni rast kyç makinë

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: mazda02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Ne Shenzhen Beautiful Technology Co.Ltd është një silikoni makinë kyç rasti prodhim që të hyjë në Mazda Silicone Key Cover këtë industri për 7 vjet. Eksperienca 7years` per prodhimin e makines se silikoni me tela te vegjel te telekomit shtyje rastin tone silikoni per çelesin e makinave ne listen e leves. Ndërrimi Shell Auto Key është produkti ynë kryesor. Mbulimi kryesor i Mazda Silicone është një nga shitjet më të mira të rastit tonë të modës Auto Remote Control Key për shkak të prekjes së butë, pa aromë, eko-miqësore. Çështja kryesore e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë rasti kyç i makinës silikoni .

Secili kapak i silikonit Mazda mbulon kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. mbuluar kyç Makina silikoni është krejtësisht aftë për tuaj makinën MAZDA 2 butona çelës.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Car accessory- BUICK silicon key case 2 buttons with logo -is no harm and environmentally friendly.When you hold BUICK 2 Buttons car Key Case in your hand,it feels soft ,smooth and light.You will love 2 buttons car remote key holder with logo when you have it.


Kyçja kryesore e silikoni Mazda nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani 2 Buttons key Case të makinës në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni strehë silikoni kryesor të makinës r kur ta keni atë.

Buick Silicon Car Key Case 2

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Mazda kapak kyç i silikonit

2 Buttons Buick Silicon Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni tërheq atë që të mos thyejë

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim