Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
 • MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
 • MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
 • MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
 • MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë
 • MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë

MAZDA 2 buton fob silikoni çelësi predhë makinë

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mazda030902

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e fob silikoni makinë rast kyç për 7years. Tani makina silikoni e largët që kemi prodhuar janë të bukura, të qëndrueshme dhe të modës. MAZDA fob lëkurë shell silic shell makinë është një nga shitjen më të mirë të shell tona silikon fob shell kryesore për çelësin e makinave për shkak të butë e saj prekëse, pa scentless, eko-miqësore. Predha të çelikut të makinës silikoni të lëkurës janë gjithashtu në kërkesa të mëdha që nga cilësia e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me kapakun tonë çeliku të silikonit Mazda .

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silikoni 200%

2. mbuluar kyç Makina silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për Mazda çelës makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone me predha me logo të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


MAZDA 2 Button Silicon Key Shell


Kyçja kryesore e silikoni Mazda nuk është e dëmshme dhe miqësore me mjedisin. Kur mbani një Çelës Key të Çelësit të Çelësit të Lëkurës së Fobit në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni çelësin MAZDA 2 butona të çelësit të makinës kur ta keni atë.


Car Key Shell MAZDA 2 Button

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Mazda kapak kyç i silikonit

Fob Silicon Key Shell MAZDA

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni tërheq atë që të mos thyejë

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

U

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim