Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
 • Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
 • Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
 • Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
 • Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons
 • Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons

Mazda Silicon çelësi i makinës shell 2 buttons

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një makine gome të mbuluar prodhimin kryesore të cilat hyjnë në Mazda Silicone Key Cover këtë industri për 7 vjet. Mazda Silicon është një produkt kryesor i makinës . Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e mbajtësit të largët të makinës silikoni shtyjnë mbajtësin tonë të gomës për çelësin e makinës në listën e levës. Mazda Silicon deleja e makinave kryesore është një nga shitjet më të mira të rasteve tona të gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa erë, eko-miqësore. Çështja e vërtetë e makinave të gomës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbajtësja e Çelës së xhamit të Mazda silikoni.

Çdo shell shell gome rubberl kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Mazda .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave kryesore të silikonit për veturat Mazda nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Silicon Key Shell Mazda 2 Buttons


Aksesori i makinave - Rasti i çelësit silikoni të makinës për Mazda - nuk ka asnjë dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një rast gome të fobit Për Mazda Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni auto Silicon Car Key Case kur ta keni atë.


Mazda 2 Buttons Key Shell

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Mazda kapak kyç i silikonit

2 Buttons Mazda Silicon Key Shell

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim