Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulimi kryesor i Mazda Silicone > Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
 • Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
 • Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
 • Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
 • Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët
 • Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët

Çelësi i makinës Mazda silicon Shell me çmim të ulët

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 2

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne Beautiful Earth bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe prodhojnë Shell Silicon Mazda Shell, Shell, shell për 7years. Tani çeliku i gomës silikoni Shell për Mazda ne prodhojmë janë magnetike, të qëndrueshme. Mbulimi kryesor i Mazda Silicone është një nga shitjet më të mira të makinës sonë fob gome accessory për auto për shkak të butë prekëse, pa erë, eko-miqësore. Mazda kyçe Shell s janë gjithashtu në kërkesë të madhe që prej cilësisë së tij të lartë në vendet e Europës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me kapakun tonë të çelësit silikon të çelësit Mazda të telekomandës , çelësin e makinës kryesore.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Makina e përshtatur gome Shell silikon shell Shell është krejtësisht i aftë për çelësin tuaj të makinës silikoni Mazda .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të Çelësi auto Shell s si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të çelës silikoni Shell s nëse keni sasi.

1. Gama e Temperaturës: -40 deri në 440 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicon Key Shell Mazda


Car accessory - Silicone magnetike kyç makinë Shell për Mazda -Është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një çelës Mazda silikoni Shell në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto embossed mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Silicon Mazda Key Shell

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për Mazda kapak kyç i silikonit

Mazda Silicon Key Shell

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulimi kryesor i Mazda Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim