Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone , furnizuesit Benz Silikoni Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rasti kyç i Mercedes Benz Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone furnizuesit

Rastet silikoni të makinave kryesore / predha përdoren për të mbrojtur çelësin e makinës nga dëmtimet aksidentale. Mbulesa kryesore e silikonit Mercedes Benz kemi seri C , seri E , modele ML. Mbulesa kryesore e silikonit e Mercedes-Benz në fabrikën tonë është bërë për 100% silikone, pa dëm, butësi dhe miqësore ndaj mjedisit. Ato janë rezistente ndaj nxehtësisë, papërshkueshëm nga uji, prova pluhuri Dhe kapakët tanë të largët të makinës silikoni janë të pathyeshme dhe të qëndrueshme. Të gjitha markat e kapakëve të makinave silikoni mund të jenë çdo ngjyrë PMS, dizajn i përshtatur.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim