Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
 • Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
 • Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
 • Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
 • Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore
 • Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore

Top shitje silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-002

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Mercedes Benz Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur e botës është profesioniste prodhues i produkteve silikoni dhe PVC në Shenzhen të Kinës. Mbulimi i Çelësit të Makinave Silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër këto rasti kryesor i makinës silikoni , Mercedes Benz Silicone Key Cover është shumë popullor ane e mbane botes. Dhe ne kemi shumë modele të ndryshme për makina të ndryshme.

Mbajtësi ynë kryesor i makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Mbulesa e Çelësit me Silikoni Remote është bërë prej silikoni 100%.

2. The kapakët e makinave silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. Rasti Silicone Remote Key është i pathyeshëm dhe i durueshëm


silicone Mercedes Benz car key cover


silicone Mercedes Benz car key cover

silicone Mercedes Benz car key cover

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e Mercedes Benz 2

Lloji B: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e Mercedes Benz 3Fotoja e hollësishme për tonë Mbulesa kryesore e makinës Mercedes Benz . Ngjyrat e mbulimit të makinës Mercedes Benz , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

silicone Mercedes Benz car key coversilicone Mercedes Benz car key coversilicone Mercedes Benz car key cover

silicone Mercedes Benz car key cover

silikoni i mbuluar me motor Mercedes Benz janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj. tonë silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore janë të qëndrueshme, fleksibël, dhe i papërshkueshëm nga uji dhe kështu me radhë

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover

Detajet e paketimit

1. Çdo mbulesë e veturës silikoni Mercedes Benz në qese opp
2 1000 copë silikoni Mercedes Benz kyç mbuluar kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim