Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
 • Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
 • Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
 • Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz
 • Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz

Mbulesë mbrojtëse e çelësit të zjarrit silikoni për Benz

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-010

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Benz Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Benz për makinën kryesore mbrojtëse është shitja shumë e nxehtë në të gjithë tregun e vendit. Ndiqni ndjekjen e Mercedes Benz Silicone Key Cover është i përshtatshëm për butonat e zgjuar të benzit 2. Ne kemi butona të stampuara me logon e markës së veturave Benz , gjithashtu kemi butona të printimit pa markën e makinave BMW, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Benz për makinën kryesore mbrojtëse është me cilësi shumë të lartë, dhe mund të mbrojë çelësin e makinës suaj, përshtatni në mënyrë të përsosur çelësin e makinës suaj. Cover Colorful Silicone Car Key janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Benz për makinën kryesore mbrojtëse janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. The mbulesa kryesore e makinave mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


Benz car key protective coverBenz car key protective cover Çelësi i makinës Benz mbulon përshtatet me modelet e mëposhtme :

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e zgjuar të benzit 2

Lloji B: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e zgjuar 3 benz
Fotoja e detajuar rreth çelësave të makinës Benz tonë mbulon . Ngjyrat e çelësit të makinës Benz mbulohen , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Benz car key protective coverBenz car key protective coverBenz car key protective coverBenz car key protective cover

Benz janë të butë dhe të mbrojtur nga çelësi i makinës tuaj.

Mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës Benz tonë

janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila mbulon makinën kryesore të benzit në qese opp
2 1000pcs Mbulon çelësin e makinës Audi në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim