Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
 • Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
 • Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
 • Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz
 • Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz

Mbulon me shumicë silikoni për çelësin e makinës Benz

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-013

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Benz Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. Mbulon çelësin e makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulime të makinave silikoni mbulon , Mbulon Çelësin e makinës Benz është shitja më e nxehtë. Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone janë të përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellin një prekje dhe ndjenjë të madhe . Cover Colorful Silicone Car Key janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.

Jonë mbulon kryesore të makinave silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Benz Çelësi i makinës Mbulon janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. The mbulesa kryesore e makinës mund t'ju mbrojë çelësat e makinës r shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, as përdorimi i keq nga -40 ° C ~ 230 ° C


Benz car key Covers

Fotoja e detajuar për çelësin e makinës Benz tonë Mbulon . Ngjyrat e çelësit të makinës Benz Mbulon , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Benz car key CoversBenz car key CoversBenz car key CoversBenz car key Covers

Benz Çelësi i makinës Mbulon janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

Çelësi i makinës Benz jonë Mbulon janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Benz Çelësi i makinës Mbulon në qese opp
2 1000pcs Çelësi i makinës Benz Mbulon në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim