Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
 • Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
 • Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
 • Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
 • Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë
 • Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë

Mercedes-benz silikoni kryesor i makinave mbulon me shumicë

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-016

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Mercedes-benz Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. mbulon silikoni është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulime silikoni , Mercedes Benz Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi embossed butonat me logon e markës Benz , gjithashtu kemi butona printimi pa markë BMW të makinave, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbulesa silikoni Mercedes-Benz e makinave janë perfekte për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellin një prekje dhe ndjenjë të madhe. Colorful këndvështrimi COV silikoni duke pritur për tuaj të zgjedhur.

Mbulimet tona silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Mbulon silikoni janë bërë nga material silikoni të butë premium

2. Mbulon silikoni mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj të shmangur konsumimin, mbani çelësat përsosur gjithmonë.

3. mbulon silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


Mercedes-benz car key silicone coversMercedes-benz car key silicone covers mbulon silikoni përshtatet me modelet e mëposhtme :

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e zgjuar të benzit 2

Lloji B: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e zgjuar 3 benz

Imazhi i detajuar rreth mbulimit tonë prej silikoni . Ngjyrat e kapakëve të silikonit , secili prej tyre ka mbi 12 ngjyra për ju;


silicone covers wholesalesilicone covers wholesalesilicone covers wholesalecar key silicone covers


Mbulesa silikoni Mercedes-benz kryesore janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

Mbulon silikonin e makinës Mercedes-benz tona janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover


Djegia e kapakut është silikoni 100%


Detajet e paketimit

1. secila Mbulesa silikoni Mercedes-benz kryesore në qese opp
2.1000pcs Mbulesa silikoni Mercedes-benz kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cmChevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të qeseve të makinës silikoni peugeot , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim