Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
 • Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
 • Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
 • Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
 • Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car
 • Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car

Mbuluar mbrojtës i Mercedes Benz Silicone Smart Car

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-017

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Mercedes-benz Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. Silicone Smart Car key Protector është produkti ynë kryesor. Ndër këta mbrojtës Silicone Smart Car Key , Mercedes Benz Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi embossed butonat me logon e markës Benz , gjithashtu kemi butona printimi pa markë BMW të makinave, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Mbrojtësi i Mercedes Benz Car Key janë të përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellin një prekje dhe ndjenjë të madhe. Çelësi i gjelbër i makinës Mbrojtësi i mbuluar duke pritur për të zgjedhur tuaj.

Mbrojtësi ynë Silicone Smart Car Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Silicone Smart Car key Protector janë bërë nga materiale premium të buta silikoni

2. Mbrojtësi Silicone Smart Car key mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur gjithmonë çelësat e përsosur.

3. Mbrojtësi Silicone Smart Car key është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° CMercedes Benz Car key Protector

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Mbrojtësi i Mercedes Benz Car Key . Mercedes Benz Car key Protector është me logo makine në pjesën e pasme.Mercedes Benz Car key ProtectorMercedes Benz Car key Protector Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e K Mercedes Benz Car Mbrojtësi kyç . Ne hapim mbrojtësin kryesor të makinës Mercedes Benz sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth mbulesës mbrojtëse të çelësit të makinës dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.


Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key cover


Mbi pamjet mund të shohim fleksibilitetin e fortë të mbulimit të Mbrojtësit të Çelësit të Makinës . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

Car key Protector cover

Detajet e paketimit

1. secila Mbrojtësi i Mercedes Benz Car Key në qese opp
2.1000pcs Mbrojtësi i Mercedes Benz Car Key në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cmChevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të qeseve të makinës silikoni peugeot , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim