Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
 • Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
 • Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
 • Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
 • Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart
 • Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart

Mbulesa me shumicë silikoni për Benz Smart

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-018

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Benz Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. Mbulesa e silikonit është produkti ynë kryesor. Ndër këto mbulime të rasteve prej silikoni , Mercedes Benz Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi embossed butonat me logon e markës Benz , gjithashtu kemi butona printimi pa markë BMW të makinave, por ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logos së makinës. Benz Çanta të zgjuar silikoni janë perfekte për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellin një prekje dhe ndjenjë të madhe. Rasti me ngjyra silikoni mbulon duke pritur për zgjedhjen tuaj.

Rastet tona të silikonit kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo kapakët e silikonit janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. Rastet e silikonit mund të mbrojnë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për t'i mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Rastet e silikonit janë të thjeshta për instalim dhe pastrim nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C
Benz Smart silicone case covers

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Mbrojtësi i Mercedes Benz Car Key . Mercedes Benz Car key Protector është me logo makine në pjesën e pasme.silicone case coversWholesale silicone case covers

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e kapakëve silikonit . Ne hapim rastet e silikonit sipas çelësit origjinal të makinës krejtësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth kapakut të rasteve prej silikoni dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key coverMbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të kapakëve silikoni . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector coverDetajet e paketimit

1. secila Benz Çanta Smart mbulon silikoni në qese opp
2.1000pcs Benz Çanta Smart mbulon silikoni në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm
Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të qeseve të makinës silikoni peugeot , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim