Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
 • Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
 • Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
 • Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
 • Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç
 • Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç

Benz Fold 2buttons mbulon silikon kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz090302

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një prodhues silikoni kryesor i mbuluar prodhues që kryesisht prodhojnë smart car mbrojtëse accessory rast kyç. 7 vjet `përvoja të bëjë rastin tonë Benz makinë kyç më të përsosur, dhe të gjithë blerësi janë të kënaqur me Benz makinë accessory rastin tonë kryesor. 2 button s shell largët kyç për Benz është një nga shitjen më të mirë të universale tonë Rasti silikoni i makinave për auto për shkak të prekjes së butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Custom zgjuar modës kyç makinë shell është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të doni këtë Mercedes Benz Silicone Key Cover .

Çdo rruge kryesore e makinës silikoni r kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbulesa Mercedes Benz kyç silikoni është krejtësisht aftë për tuaj Benz 2 çelës buttons makinë.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Benz Ford Silicon Key Cover

Mbulesa kryesore e silikonit e Mercedes Benz nuk është e dëmshme dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një gome Mbulesa kryesore për makinën e Benzit 2 Buttons çelës në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të duan debossed Benz 3 buttons silicon key case kur ta keni atë.


Fold 2 Buttons Silicon Key Cover

më shumë detaje rreth rastit tonë të makinës silikoni

Silicon 2 Buttons Key Cover

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Çelësi silikon mbuluar pas djegies merr bardhë


Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim