Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
 • dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
 • dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
 • dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
 • dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit
 • dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit

dizajn i ri Benz kyç i largët i rastit

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 500 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz030901

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Ne Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë mbuluar silikoni makinë kryesore për 7 vjet. S uitable silicon makinë rast kyç për Benz kryesore është një nga shitjet më të mira të Çelësit tonë Çelës të Makinës Silikoni për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Mercedes Benz Silicone Key Cover është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me këtë projekt të veçantë të projektimit Benz shell largët .

Secili kapak i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Rasti silikoni i makinës është i përshtatshëm për projektin tuaj të veçantë Benz çelës .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


New Design Benz Key case Shell


Çelësi i ri i Dizajnit Benz rast Shell nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësore. Kur mbash një Benz Shell Remote Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Benz Remote Key shell

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

New Design Key Shell For Benz

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Shembull i Debossed 2D Car Key mund të mbajnë provat e dhunshme


6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë
Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim