Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
 • mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
 • mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
 • mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
 • mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart
 • mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart

mbulesa e izoluar e makinës për Benz Smart

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz3101

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Ne jemi një prodhues silikoni i cili kryesisht prodhon kapak kyç të makinës silikoni . Përvoja e pasur e bën zgjuarin tonë rasti kryesor i makinave është më i përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me predhën tonë të largët për çelësin e makinës . 3 rast kyç për Benz është një nga shitjet më të mira të mbulimit tonë Mercedes Benz Silicone Key për shkak të prekjes së saj të butë, të pastër, eko-miqësore. Mbulesa e telekomandës së silikonit është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Kemi besim se ju do ta doni këtë rast kyç të largët silikoni .

Çdo rast kyç i makinës silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Mbulesa kryesore e silikonit të Mercedes Benz është e përshtatshme për Benzin tuaj makina 3 butona kyçe .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve të kualitetit të lartë të silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Mbajtësi kryesor i makinës Silcone nuk është i dëmshëm dhe miqësor ndaj mjedisit. Kur mbani një butësi të bukur të projektimit të gomës mbulon Benzin në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni copë Lexo më shumë ... kur ta keni atë.


Smart Fortwo Insulated Car Cover

më shumë detaje rreth rastit tonë të makinës silikoni

Car Cover For Benz Smart Fortwo

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Mbulesa e çelësit të silikonit pas djegies merr bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover

silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim