Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
 • rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
 • rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
 • rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
 • rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz
 • rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz

rasti i zakonshëm me makinë me porosi me logo Benz

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz 3

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin çelësat e qëndrueshëm silikon për çelësin e makinës për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën çelësin tonë ri të cilësisë lartë të silikonit të mbuluar të arrijë në levën e listave në të njëjtën industri. D urable rast me porosi të makinave me logo Benz është shitja më e mirë e mbuluar tonë silic telekomandë kyç makinë. Ne kemi debossed dhe embossed këto dy artizanale aplikuar për rastin mirë të projektimit të makinave kryesore . Ka një kërkesë të madhe në botë për tonë Mercedes Benz Silicone Key Cover .

Çdo Çështje e Qëndrueshme e Makinës për Benz kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Bërë prej 100% silic

2. Kulmi me porosi i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Benz .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Durable Custom Car Key case

Aksesore per automjete - rasti i pershtatshem i makinave me logo Benz - nuk eshte asgje e keqe dhe miqesore ndaj mjedisit.Kur mbajme nje rast silikoni per Benz në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do të doni butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.

Durable Car Key Case For Benz

më shumë detaje për rastin tonë të çelësit të silikonit

Çeliku me gjerësi silikoni të qëndrueshëm me logo embossed Benz

Car Key Case With Benz Logo

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Mbulesa e çelësit të silikonit pas djegies merr bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover
silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim