Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell
 • Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell

Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz-Fortwo

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Ne e bukur Tokë bashkë, Ltd, kemi fabrikën tonë dhe të përqëndrohet në prodhimin e fob silic makinë rast kyç me logo për 7years. Tani makina e silikonit e largët që ne prodhojmë janë të bukura, të qëndrueshme. Benz fob lëkurë silikon makinë predhë shell me logo është një nga shitjet më të mira të predhës tonë të makinës silikoni me çelësin fob për çelësin e makinës për shkak të prekjes së butë, të parëndësishme dhe eko-miqësore. Predha e çelësit të lëkurës së silikonit janë gjithashtu në kërkesë të madhe që nga cilësia e saj e lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me çelësin tonë të butë silikon të telekomandës me 3 butona , Mercedes Benz Silicone Key Cover .

Secili gotë silikoni me predha të makinës ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Benz Fortwo .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone me predha me logo të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Benz Fob Silicon car Key Shell

Aksesore makine - Benz fob silic shell makinë predhë shell -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një Çelës Çelës Fob të Çelësit të Makinës së Lëkurës në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Benz Fortwo me logo 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Skin Car Key Shell For Benz

Më shumë derails rreth këtij çelës Bens Fortwo silikon

Fob Silicon Key Shell For Benz

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Çelësi silikon mbuluar pas djegies merr bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover
silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim