Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
 • Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
 • Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
 • Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
 • Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin
 • Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin

Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CIP
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz 2

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit


Mbulesa kryesore e makinës së silikonit është produkti ynë kryesor.We Shenzhen Beautiful Technology Co.Ltd është një prodhim i rastit kyç të makinës slicon që hyjnë në çelësin e gomës të gomës kryesore këtë industri për 7 vjet. Përvoja 7years` për prodhimin e predhave të silikonit të makinës kryesore shtyjnë mbulimin tonë me porosi të palosshme për çelësin e makinës për listën e levës. Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin është një nga shitjet më të mira të predhës tonë të silikonit për makina për shkak të butësisë së tij të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbulesë Key Mercedes Benz Silicone .

çdo Mbulesa e silikonit 2 butona kyç për benzin kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i makinës me silikon është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Benz .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave zgjuar të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicon Folding Key Case For Benz


Aksesore makine - Rasti kyç i silikonit për benzinë -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një kuti me çelës silikoni për Smart fortwo në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni dy mbajtësa të veglave me telekomandë kur të keni atë.


Folding Key Case For Benz

Më shumë derails rreth këtij Bens 2 butona silikon kyçe

Benz Folding 2 Buttons Key Case

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Mbulesa e çelësit të silikonit pas djegies merr bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover

silicone car key coverKompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim