Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone > Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
 • Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
 • Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
 • Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
 • Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës
 • Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës

Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 2 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Benz 3

Material: Silicone

Package: 1pc/opp Bag

MOQ: 100pcs

Colors: Pantone Color

Carton Size: 58*26*38cm

Product Name: Vw Silicone Key Cover

Size: Standard Size

Sample: Free

Payment Terms: PayPal,T/T,westin Unions Etc

Delivery: DHL ,Fedex,TNT,UPS Etc

Additional Info

paketim: 1PC

prodhimtari: 3000pcs per days of production

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guang Dong Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 200000pcs per weeek

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 3926909090

port: Shenzhen Yantian

përshkrim i produktit

Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë Cover Silicone Car Key. Mbrojtësi ynë i largët i makinës është gjithashtu në listën e makinës këtë industri. Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone është një nga shitjet më të mira të mbrojtësit tonë universal të çelësave për veturë për shkak të prekjes së butë, të paepur, eko-miqësore. Çelësi i Çelësit të Silikonit është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Mbulesë të Mbeturinave të Makinerisë në Silikoni


Çdo Rast i Makinës së Makinerisë në Silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulimi i makinës në distancë nga Silicone është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin e makinës tuaj me 3 butona .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.Benz Car Remote Key Protector

Benz 3 butona mbrojtës i telekomandës së makinës ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një mbrojtës Silicon kyç për Benz me makinë 3 butonat kryesore në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan Benz 3 butona silic rastin kyç kur ta keni atë.

Benz Remote Key Protector

më shumë detaje për rastin tonë të çelësit të silikonit

3 Buttons Key Protector

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë


silicone car key coversilicone car key coversilicone car key cover


Rasti kyç i auto mund të mbajë një test të dhunshëm

Cilësia është shumë e mirë për të grisur

Çelësi silikon mbuluar pas djegies merr bardhëMbuluar kyçin e makinës silikoni Paketimi dhe anijet

Paketimi: Paketimi i njësisë: secili kapak i makinës silikoni mbulon në një qese transparente, qese të bardhë ose kutie plastike.

Paketa kartoni: 1000 copë në një kartoni., Madhësia kartoni: 58x26x38cm

Shpping: Nga deti, nga ajri dhe nga express (DHL, UPS, FEDEX, TNT etj)

silicone car key coversilicone car key cover

Kompania jonë ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar me kapak të makinës silikoni . Çfarë është më e madhe kompania jonë ka një numër të madh të pajisjeve të avancuara dhe profesionale për prodhim, një grup teknologjish me përvojë, teknologji të lartë, personave teknikë profesionalë, të cilët mund t'u përgjigjen shpejt renditjes së produktit dhe kërkesave të konsumatorëve.

silicone car key coversilicone car key coversilicone car key coverTona kemi fabrikë vet, dhe çdo proces është expuistie, pls shih tabelën e rrjedhës

silicone car key coverNë vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse doni të mësoni më shumë informacion të detajuar të kapak kyç i makinës silikoni , nëse jeni të interesuar për kapakun tonë të makinës silikoni , pls mos hezitoni të na kontaktoni, ne do t'ju përgjigjemi herën e parë, faleminderit.

silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Mercedes Benz Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim