Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mitsubishi Silicone Cover Kryesore
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mitsubishi Silicone Cover Kryesore

Kategoritë e produkteve të Mitsubishi Silicone Cover Kryesore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mitsubishi Silicone Cover Kryesore , furnizuesit Mitsubishi Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e Mitsubishi Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mitsubishi Silicone Cover Kryesore furnizuesit

Funksioni i mbulimit me kyç të silikonit të Mitsubishi si fleksibël, jo-ngjitës, i lahet, i qëndrueshëm, ndjeshmëria ndaj lotëve dhe ndjenja e mirë prekëse. Rastet e çelësit silikoni të makinës / predha për Mitsubishi përdoren për të mbrojtur çelësin e makinës nga dëmtimet aksidentale. Çanta e butonave të makinës silikoni për Mitsubishi me cilësi të lartë, është fleksibël, kështu që tërheqja e kapakut nuk do të thyhet dhe gjurmimi i kapakut nuk do të shtrembërohet. Materiali është silikoni 100% sepse djegja e kapakut është e bardhë.

 

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim