Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mitsubishi Silicone Cover Kryesore > Rasti i lirë i makinave me silikoni
Rasti i lirë i makinave me silikoni
Rasti i lirë i makinave me silikoni
Rasti i lirë i makinave me silikoni
Rasti i lirë i makinave me silikoni
Rasti i lirë i makinave me silikoni
 • Rasti i lirë i makinave me silikoni
 • Rasti i lirë i makinave me silikoni
 • Rasti i lirë i makinave me silikoni
 • Rasti i lirë i makinave me silikoni
 • Rasti i lirë i makinave me silikoni

Rasti i lirë i makinave me silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2701

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktitNe jemi një prodhuesi silikoni kryesor i makinave të mbuluar . Ne tashmë kemi mbi 400 modele për rastin e makinës së Fancy silikoni, duke përfshirë Mitsubishi Silicone Key Cover . Çdo modele që ne mund të sigurojmë për ju, modeli i lirë i modës silikoni i largët i makinave është 100% jo toksik dhe 100% silikoni. Pra, kur i blini ato për të shitur ose përdorur, nuk keni nevojë të shqetësoni cilësinë. Rasti i hollë i punuar me silikoni mund të ofrojë shëndet të mirë për përdorimin në jetën tuaj të përditshme.Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Çelësi mbuluar shell silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për Mitsubishi çelës makinën tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të kyç auto mbulon si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Cheap fancy silicone car remote case


Mbuluar me logo me silikoni Mitsubishi nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një makinë çeliku silikoni për Mitsubishi në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të donit butonat e auto 3 mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.

Fancy silicone remote case

Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Mitsubishi mbulesa kryesore e makinave

Fancy silicone car remote case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.

09

UDetajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mitsubishi Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim