Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mitsubishi Silicone Cover Kryesore > Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
 • Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
 • Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
 • Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
 • Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob
 • Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob

Çelësi silikoni Mitsubishi lancer i mbuluar shell fob

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Mitsubishi2001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Fabrika jonë ndodhet në Shenzhen Longgang, profesionale në prodhim Mitsubishi Mbulesa e Silikonit për 7 vjet. Ne fokusohemi në prodhimin e mbuluar me çelësin mitsubishi për secilin klient nga vende të ndryshme. Mitsubishi mbulon silikoni kyç është bërë nga silikoni, të cilat janë jo toksike dhe eko-miqësore, gjithashtu të qëndrueshme. mitsubishi shell kryesor fob ju mirëpresim për të blerë ato, të gjitha të mbuluar silikoni kyç makinë është direkt fabrikë të shitur.Çdo kapak i telekomandës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

3. Rasti i telekomandës me silikoni është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Mitsubishi .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të rastit kyç të makinës silikoni si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 330 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Silicone Key Case for Mitsubishi


Mitsubishi silikoni mbuluar me logo nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësore. Kur mbani në dorë një rast silikoni për Mitsubishi në makinë, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni mbajtësin e çelësit të silikoni kur ta keni atë.


Silicone key holder for Mitsubishi Më shumë detaje rreth anës së përparme dhe të pasme Mitsubishi mbulesa kryesore e makinave.

Silicone case for Mitsubishi

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit


U

Detajet e paketimit

1. 1. secili qese silikoni për makina në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Mitsubishi Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim