Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
 • Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
 • Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
 • Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan
 • Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan

Rasti Silicone Car Key me shumicë për Nissan

  Çmimi i njësisë: USD 0.48 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-002

MOQ: 100pcs

Size: Fit For Nissan 4 Buttons Car Key

Samples: 3pcs For Free

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Net Weight: About 14g

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe rasti silikoni makinë kyç është një nga rasti ynë silikoni makinë kryesore . Nissan Silicone Key Cover është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Nissan 4 butona për kyçjen e makinës silikoni : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.


Disa karakteristika të përbashkëta për kapakun tonë të makinës silikoni:

(1) Rasti silikoni me çelësin e makinës janë bërë nga silikoni 100% dhe mund të lahen.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llak vaj silikoni në sipërfaqen e rastit kyç të makinës silikoni për të provuar se rasti kyç i makinës silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilin rast kyç të makinës silikoni.


Nissan 4 buttons silicone car key case

backside of Nissan silicone car key case

Nga lart dy foto, ne mund të shohim para dhe mbrapa e Nissan 4 butona silikoni makinë rast kyç . Nissan 4 butona silikoni rast kyç makinë është me logo e makinave në anën e pasme. Ne gjithashtu mund të shohim rastin e makinës silikoni kyç është i përsosur i përshtatshëm për çelësin origjinal Nissan të makinave.


61

Nga lart dy fotografi, ne gjithashtu mund të shohim anën e Nissan 4 butona silikoni makinë rast kyç . Ne hapim butonin Nissan 4 butona silikoni të makinave sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur për rastin e makinës silikoni dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.


silicone car key cover 2

silicone car key covers3

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të rastit kyç të makinës silikoni . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim rastin me kyç të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga materiali i papërpunuar 100% me cilësi të lartë silcione dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


6 Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.


Ne mund të shohim paketimin e detajuar dhe informacion të anijeve të çelikut silikoni kyçe cas e nga fotot e mëposhtme

45Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e silikoni makinë rast kyç . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

87
Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar për rastin e makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

9

Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim