Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
 • Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
 • Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
 • Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
 • Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan
 • Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan

Shell silikoni me cilësi të lartë për Nissan

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Nissan 01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Nissan Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në prodhuesit silikoni makinë kryesore shell . Mbuluar kyç i silikoni Nissan është një nga guaskat tona të shitur të makinës silikoni . Shell silikoni makinë kyç është e popullarizuar të gjithë botën. Ne kemi 12 ngjyra për mbulesën kryesore të silikoni të Nissan : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Nissan mbulesa silikoni kryesore detaje si më poshtë:

(1) Shell çeliku silikoni çeliku është bërë nga silikoni klasën e ushqimit 100% dhe mund të lahet.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Mbulesa kryesore e makinës silikoni ka një ndjenjë të mirë prekjeje dhe mund të jetë pluhur.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për shell me logo me porosi të silikonit

1_02Lloji A: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Livina, MARCH, Tiida, çelësat e makinës Qashqai

TypeB: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Teana, SYLPHY, TIIDA, Sunny, X-Trail, Qashqai Livian 10 çelësat e makinave


03_05

Çelësi makinë mbulon për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Nissan


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e makinës silikoni është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer.

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. Mban çelësin e makinave të mbuluar të përsosur.


06

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo shell silikoni Nissan makinë kryesore në qese opp
2. shell 1000 silikoni Nissan makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim