Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
 • Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
 • Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
 • Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
 • Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan
 • Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan

Shitjen e nxehtë për rastin e zgjuar të makinës për Nissan

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Nissan 02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Nissan Car Key Cover

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Rasti kryesor i makinave Nissan është shumë popullor në të gjithë tregun e vendit. Rasti i makinës Nissan është i përshtatshëm për Mazda M3 M6 Remote Key Shell. Ne kemi embossed butonat me Nissan logo markë e makinave, gjithashtu kanë butona shtypjen për rastin Nissan makinë kryesore . Nissan Silicone Key Cover është një material shumë i cilësisë së lartë silikoni dhe mund të mbrojë çelësin tuaj të makinës në mënyrë të qartë, i përshtatet çelësit të makinës tuaj të përkryer. 12 lloj Colorful Silicone Car Case kryesore janë duke pritur për të zgjedhur tuaj.

Rasti ynë kryesor i makinave silikoni ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo rast kyç i makinës Nissan janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. Rasti kyç i makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Rasti silikoni i makinave është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


01_02

ty


T TypeA: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Livina, MARCH, Tiida,
Qashqai çelësat e makinës

T TypeB: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Teana, SYLPHY, TIIDA, Sunny,
X-Trail, Qashqai Livian 10 çelësat e makinave


0305 Rasti Çelësi makina për pjesë është e qartë dhe 100% të përshtaten çelësat e makinave Nissan


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e silikoni është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. Mban çelësin e makinave të mbuluar të përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo rast silikoni Nissan makinë kryesore në qese opp
2. 1000pcs silikoni rast Nissan makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim