Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
 • me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
 • me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
 • me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
 • me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan
 • me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan

me shumicë me shumicë silikoni fob rast makinë për Nissan

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-015

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Nissan Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është profesioniste prodhues i produkteve silikoni dhe PVC në Shenzhen të Kinës. Çelësi i makinës silikoni është produkti ynë kryesor. Në mesin e këtyre kyç makinë fob rast silikoni, Nissan makinë silikoni kyç FOB rasti është shitja më e nxehtë. Nissan Silicone Cover Key janë të përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellin një prekje dhe ndjenjë të madhe . Çelësi i rrobave me ngjyra silikoni me ngjyra janë duke pritur për zgjedhjen tuaj.

Rasti ynë kryesor i makinës silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo rasti i makinës silikoni janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. The Çeliku i makinës silikoni mund të ju mbrojë çelësat e makinës për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Rasti kryesor i makinës silikoni është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, as përdorimi i keq nga -40 ° C ~ 230 ° C


Nissan silicone car key fob caseNissan silicone car key fob case Nissan silikoni makinë kryesore fob rast përshtatet me modelet e mëposhtme :

Tipi A është kostum për Nissan me 3 butona ;

Tipi B është i përshtatshëm për NissanTeana, SYLFHY ;

Foto e hollësishme për rastin tonë të makinës silikoni Nissan . Ngjyrat e rastit të makinës silikoni Nissan fob , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;


Nissan silicone car key fob caseNissan silicone car key fob caseNissan silicone car key fob caseNissan silicone car key fob case

Nissan silikoni makinë kryesore fob rast janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

Rasti ynë kryesor i makinës silikoni Nissan janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë


Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Pu lling mbulesën fituar t `të jetë i prishur


Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo Nissan silicone makinë kryesore fob rast në qese opp

2 1000pcs Nissan silikoni makinë kryesore fob rast në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të qeseve të makinës silikoni peugeot , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover
Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim