Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
 • mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
 • mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
 • mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan
 • mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan

mbuluar me porosi të makinës silikoni për Nissan

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: NISSAN-01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Nissan Silicone Car Key Cover

Color: Any Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: 1PC/OPP BAG

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 5000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

I dashur mik, Faleminderit që erdhët në faqen tonë të mbuluar me çelësin e makinës silikoni nissan . Ne jemi fabrika, e cila është prodhim profesional silikoni mbuluar kryesore të makinës dhe duke shpresuar që të ketë një marrëdhënie të gjatë biznesi me ju. Ne besojmë se besimi është baza e jetës. Dhe konsumatori është Perëndia. Ne jo vetëm që furnizojmë cilësinë e mirë të Nissan Silicone Key Cover , por gjithashtu ofrojmë shërbimin tonë të mirë. Nëse keni ndonjë pyetje, mos hezitoni të na kontaktoni. Ne jemi këtu gjatë gjithë kohës për të ofruar shërbim.

Mbulesa kryesore e makinës silikoni ynë ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo mbulues kyç i makinës Nissan janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. Silikoni rasti i makinës mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, mbani çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Mbulesa kryesore e makinës Silicone është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C


01_02

ty


T TypeA: Mbulon kyçin e makinës silikoni është i përshtatshëm për Livina, MARCH, Tiida,
Qashqai çelësat e makinës

T TypeB: Mbulon çelësin e makinës silikoni është i përshtatshëm për Teana, SYLFHY, TIIDA, Sunny,
X-Trail, Qashqai Livian 10 çelësat e makinave


0305 Mbulesa kryesore e makinës silikoni për pjesë është qartësisht dhe 100% i përshtatshëm për çelësat e makinës Nissan


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Mbulesa kryesore e makinës silikoni është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. Mban silikonin kyçja e makinave mbulon përsosjen.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo silikoni Nissan makinë të mbuluar kyç në qese opp
2. 1000pcs silikoni Nissan makinë kryesore të mbuluar në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim