Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Nissan 4buttons rast silikoni me logo
Nissan 4buttons rast silikoni me logo
Nissan 4buttons rast silikoni me logo
Nissan 4buttons rast silikoni me logo
Nissan 4buttons rast silikoni me logo
Nissan 4buttons rast silikoni me logo
 • Nissan 4buttons rast silikoni me logo
 • Nissan 4buttons rast silikoni me logo
 • Nissan 4buttons rast silikoni me logo
 • Nissan 4buttons rast silikoni me logo
 • Nissan 4buttons rast silikoni me logo

Nissan 4buttons rast silikoni me logo

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Nissan 4 with logo

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Me makinë profesionale dhe punëtor me përvojë, ne Beautiful Earth Co.Ltd mund të prodhojë rastin mirë të makinave kryesore. Rasti ynë kryesor i makinës silikon është gjithashtu në listën e levës në aksesorin e makinës këtë industri. Nissan Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rastit tonë universal të çelësit për auto për shkak të prekjes së saj të butë, të parëndësishme, eko-miqësore. Mbështetësi i modës së modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për Nissanin .

Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Nissan 4 button .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri. 4Buttons Nissan Key Case With Logo


Aksesore makine - Nissan 4buttons silikon kyç me logo -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore ndaj mjedisit.Kur të mbash një Cover Silicon Key për Nissan 4 Buttons në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të doni Nissan 4buttons silicon key case me logo kur ta keni atë.


With Logo Nissan Silicon Key Case

shell të largët silikoni të makinës me armë të zbukuruar

Nissan 4buttons silikon kyç me logon

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Silicon Key Cover For Nissan 4 Buttons

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim