Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
 • Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
 • Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
 • Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
 • Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot
 • Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot

Mbulim Nissan shell shell auto kontrollin keyfoot

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: new 4 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Beautiful Earth Co.Ltd fokusohet në prodhimin e çelësave të largët çelës silikon për çelësin e makinave për 7 vjet. Përvoja e shumë vitesh e bën çelësin tonë të ri të cilësisë së lartë të lëkurës të rrokullisur të silikonit të mbuluar të arrijë në levën e listave në të njëjtën industri. 4 rast kyç për makinën e Nissan është shitja më e mirë e kapakut të kyçur të makinës tonë të largët silikoni. Ne kemi shfaqur dhe embossed këto dy zeje aplikuar për rastin mirë të projektimit makinë kryesore . ka një kërkesë të madhe në botë për Nissan Silicone Cover Key .


Çdo shell përsosur silic makinë kryesore kanë ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga silic 100%

2. Mbulesa e përshtatur silic kyç makinë është përkryer i përshtatet për makinën tuaj Nissan 4 buttons kyç.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave të makinave të modës si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.Nissan Replacement Shell Auto Keycover


Aksesore makinash - Nissan 4 Buttons Key Cover -Ajo nuk ka dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një NIssan Buttons Key Cover makinë në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni 4 butona mbajtësja e makinës së largët të makinës kur ta keni atë.


Auto Remote Control Keycover For Nissan

shell të largët silikoni të makinës kryesore me artizanale de bossed

Të gjitha prodhimet tona kanë certifikata SGS dhe FDA.

Nissan Auto Remote Control Keycover Shell

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Predha kryesore për çelësat e makinave pas djegies merr bardhë

Processing Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.Paketimi & Transporti

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim