Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
 • Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
 • Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
 • Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
 • Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons
 • Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons

Rasti silikon i skeletit për Nissan 4buttons

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Nissan 4 skelegon

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Kia 3 Buttons Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Teknologjia Co.Ltd është një Silicone Car Key Cover prodhimin e cila të hyjë në Nissan Çeliku i silikonit Mbuloni këtë industri për 7 vjet. Rasti i Çelësit të Makinave Silikoni është produkti ynë kryesor. Eksperienca 7 vjeçare për prodhimin e Mbajtësit të Çelësave të Makinës Silikoni shtynë mbajtësin tonë të silikoni për çelësin e makinës në listën e levës. Nissan 4buttons Skeleton Car Key Case është një nga shitjet më të mira të mbajtësit të çelës tonë të gomës auto për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore.

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Shembull silikoni i makinës me porosi është i përshtatshëm për çelësin tuaj Nissan 4 buttons key .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të guaskave boshe të makinave si ju dëshironi.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makinat Nissan nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.


Silicon Skeleton Car Key Case


Nissan 4buttons Skeleton Car Key Case nuk është as dëm as ekologjikisht miqësor. Kur mbani një skelet të rastit Për Nissan 4buttons Key në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni çelësin e makinës 4 butona Silikon Skeleton Car Key kur ta keni atë.


Nissan 4buttons Skeleton Car Key Case

shell të largët silikoni të makinës kryesore artizanale të shënuara


Skeleton case For Nissan 4buttons Key

Çdo markë predha çelësat e makinës ne mund të ofrojë mbi 12 ngjyra për ju, të kuqe, të zezë, blu detit, qielli blu, rozë, u rrit kuqe, portokalli, verdure, mollë jeshile, të verdhë, gri, kafe, të bardhë dhe kështu me radhë

328b6d9713a37ef0e16155ab8b

Silikoni shell largët kyç mund të jetë bear nga testi dhunshme

6651a1a225b8467d5dd6802642

Cilësia e mbulimit me 100% të silikonit të makinës është shumë e mirë për t'u grisur

Shell kyç për çelësat e makinave, pasi djegia e merr të bardhë

Processing

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

45

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

78

9

Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim