Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
 • Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
 • Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
 • Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
 • Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni
 • Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni

Nissan Hollow 3 buttons copë kyç silikoni

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: hollow 3 buttons

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Mbulesa kryesore e makinës së silikonit është produkti ynë kryesor.We Shenzhen Beautiful Technology Co.Ltd është një prodhim i rastit kyç të makinës slicon që hyjnë në çelësin e gomës të gomës kryesore këtë industri për 7 vjet. Përvoja 7years` për prodhimin e Nissan silicon car key cover shtyni mbulimin tonë me porosi për çelësin e makinës për listën e levës. Siliconi i zbrazur 3 butona kyç për Nissan është një nga shitjet më të mira të predhës tonë të silikonit për makina për shkak të butësisë së tij të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Mbajtësi i çelësave të makinës silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë mbrojtje kyçe për Nissanin .

çdo Siliconi i zbrazur 3 butona kyç për Nissan kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga silic 100%

2. Kulmi i zakonshëm i makinës me silikon është i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës Nissan .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë pantone të predhave zgjuar të makinës si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të predhave silikon kyçe për makina, nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësi i gomës për makina ka karakteristikat e rezistencës së papërshkueshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës së nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.Hollow Nissan 3 Silicone Key Cover


Aksesore makinerie - Mbulesa kryesore e mbuluar me silicone Nissan -A nuk ka asnjë të keqe dhe miqësore me mjedisin.Kur të mbash një rast çelësi silikoni në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të pëlqeni 3 mbajtës të butonit të makinës me telekomandë kur ta keni atë.


Hollow Nissan 3 Buttons Key Cover Ju do të doni butonat auto 3 pluhur - prova xhel silikoni makinë të mbuluar kryesore kur ta keni atë.

Hollow Nissan Silicone Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim