Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Nissan Silicone Cover Key > Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
 • Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
 • Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
 • Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
 • Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç
 • Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç

Nissan magnetik 3 butona të mbuluar silikoni kyç

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE2715

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Beautiful Earth Co.Ltd e cila ka fabrikën e tij, gjithashtu me punëtorë me kualifikim të lartë dhe eksperiencë shumëvjeçare përqendrohet në prodhimin e kapakut magnetik Nissan silikoni . Tani kemi një mënyrë të avancuar, efikase dhe të rreptë të menaxhimit, objekte të shkëlqyera prodhuese dhe forcë teknike të klasit të parë, të cilat na mundësojnë të prodhojmë Nissan S ilicone Key Cover me cilësi të lartë . Ne kemi besim se ju do të jeni të kënaqur me mbulimin me çelësin silikoni magnetik për NISSAN për shkak të prekjes së saj, pa aromë, eko-miqësore.

Çdo shell silikon i modës për makinën ka ndjekur karakteristikat:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kulmi i përshtatur i gomës për kyçjen e guaskës së silikonit është krejtësisht fityou`re çelësi i makinës suaj .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e temperaturës: -40 Celsius deri në 240 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri.

Magnetic Nissan Silicone Key Cover


Pajisje shtesë për veturë - Mbulesa magnetike kryesore për NISSAN nuk ka asnjë dëm dhe miqësor ndaj mjedisit.Kur të mbash një mbrojtës të Silicon Key Për NISSAN në dorën tënde, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë.Ju do të duash NISSAN silikon kyç kur ta keni atë.

Magnetic 3 buttons Key Cover Nissan Ju do të doni butonat e auto 3 pluhur - prova kyç makinë të mbuluar xhel silikoni kur ta keni atë.


Magnetic 3Buttons Car Key Cover Nissan

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

qese silikoni kyç është materiali i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Nissan Silicone Cover Key

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim