Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Opel Silicone Cover Kryesore

Kategoritë e produkteve të Opel Silicone Cover Kryesore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Opel Silicone Cover Kryesore , furnizuesit Opel Silicone Key Fob Cover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja Kryesore e Opel Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Opel Silicone Cover Kryesore furnizuesit

Mbulesa kryesore e makinës Opel është një seri e mirë e mbrojtjes së makinës. Materiali është bërë nga mbulesa me cilësi të lartë silikoni të makinës . është super   e lehtë për pastrim . Mbulesa kryesore e makinës është e qëndrueshme, mund ta përdorni për një kohë të gjatë! Ngjyra e silikonit nuk do të zbehet . Çelësi i makinës përdoret për butonin 3D të projektimit, 100% i përshtatshëm për çelësin e makinës Opel. Lehtë për t'u instaluar dhe është i përshtatshëm për çelësat e makinës suaj. Mbulon kyçin e makinës silikoni mund të sigurojë mbrojtje nga grumbujt, papastërtitë, yndyrat, shenjat e gishtave dhe gërvishtjet dhe mbani çelësin e makinës tuaj të largët si markë e re . Ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbime me logo të personalizuara. Bëni rastin e çelësit të silikoni të duket më i përsosur. Kemi lloje të ndryshme Opel të tipit të automobilave të mbuluar Opel 1 për Vauxhall Corsa Agila Meriva Combo. Opel 2 me dy butona për Vauxhall Corsa Astra Vectra Zafira Signu etj për zgjedhjen tuaj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim