Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore > Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
 • Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
 • Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
 • Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
 • Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës
 • Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës

Opel makina të largëta silikoni të mbrojtjes së makinës

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-001

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Opel Car Key Covers

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur e botës është profesioniste prodhues i produkteve silikoni dhe PVC në Shenzhen të Kinës. kapakët mbrojtës të çelikut të silikoni është produkti ynë kryesor. Në mesin e këtyre Cover Silicone Car Key. O pel Silicone Key Cover është shumë popullor ane e mbane botes. Dhe ne kemi shumë modele të ndryshme për makina të ndryshme.

Mbulesa jonë e telekomandës Silicone ka ndjekur karakteristikat:

1. Çdo Çelësi Çelësi i Silikonit është bërë prej silikoni 100%.

2. The Mbajtësja me çelës në distancë me silikoni është krejtësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj të makinës.

3. mbulesat mbrojtëse të gomës silikoni janë të pathyeshme dhe të durueshme

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

opel silicone car key protective covers

opel silicone car key protective covers

opel silicone car key protective covers

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e Opel 3

TypeB: Mbulesa kryesore e makinave është e përshtatshme për Opel 2 butona s

Fotoja e hollësishme për tonë Opel silikoni mbulesa kryesore e makinave . Ngjyrat e mbulesave mbrojtëse të makinës silikoni opel silikoni , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

opel silicone car key protective coversopel silicone car key protective covers

opel silicone car key protective covers

opel silicone car key protective covers

Opel silikoni mbulesa mbrojtëse e çelësit të makinës janë të butë dhe i japin mbrojtës të mirë makinës suaj. tonë Opel silikoni mbulesa mbrojtëse kryesore e makinës janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key cover

Detajet e paketimit

1. Çdo kapelë mbrojtëse e veturës silikoni opel silikoni në qese opp
2 1000pcs opel silikoni makine kryesore mbulon mbrojtëse në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Në vijim janë FAQ-u dhe mënyra e kontaktit. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover


Kategoritë e Produktit : Opel Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim