Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore > Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
 • Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
 • Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
 • Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
 • Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore
 • Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore

Opel me shumicë me silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-026

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Opel Silicone Car Key Shell Replacement

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Toka e bukur është prodhues profesional të produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. zam silikoni makinë kryesore shell është produkti ynë kryesor. Ndër këto zëvendësime me çelësin e makinës silikoni , Opel Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Ne kemi embossed buttons me logo markë Opel , gjithashtu kanë butona shtypjen pa markë e makinave Opel , por ajo ka një vrimë për të treguar çelësin tuaj të logon e makinave. Zëvendësimi i çelësit të makinës silikoni Opel është i përkryer për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një prekje dhe ndjenjë të madhe. Zëvendësimi i copëzës së makinës silikoni me ngjyra të ndryshme duke pritur që ju të zgjidhni.

Zëvendësimi ynë i makinës silikoni me çelësin kryesor ka karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo Zëvendësimi i çelësit silikoni të makinës kryesore përbëhet nga material silikoni të butë

2. Zëvendësimi i pjesës kyçe të makinës silikoni mund të mbrojë çelësat e makinës tuaj për të shmangur konsumimin, për të mbajtur çelësat gjithmonë të përsosur.

3. Zëvendësimi i gomës silikoni të makinës është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, përdorimi normal nga -40 ° C ~ 230 ° C

silicone car key shell replacement

Nga pamja e sipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të Opel silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore . Zëvendësimi i veturës kryesore të silikonit të Opel është pa logo të makinës në pjesën e pasme.



silicone car key shell replacementsilicone car key shell replacement

Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e zëvendësimit të çelësit të makinës silikoni Opel . Ne hapim zëvendësimin e çelësit të makinës silikoni Opel sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën perfekte rreth zëvendësimit të guaskës së makinës silikoni Opel dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.



Renault car key cover

Renault car key cover

Renault car key cover



Mbi pamjet mund të shohim fleksibilitetin e fuqishëm të zëvendësimit të çelësit të çelësit silikoni të makinës Opel . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


Car key Protector cover



Detajet e paketimit

1. secila Opel silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore në qese opp
2.1000pcs Opel silikoni zëvendësimin e çelësit të makinës kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm








Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacione të detajuara të gomës silikoni të mbuluar nga Renault , ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me mua.

Chevrolet silicone car key cover




Kategoritë e Produktit : Opel Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim