Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore > Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
 • Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
 • Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
 • Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
 • Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel
 • Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel

Shell me çelës silikoni të zgjuar për Opel

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: opel1801

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Ne jemi një silikoni prodhuesi kryesor shell makinë që kryesisht prodhojnë zgjuar mbrojtëse makinë aksesore kryesore të mbuluar . 7years `përvoja Opel ynë rasti i çelësit silikoni më të përsosur, dhe të gjithë blerësit janë të kënaqur me kapakun tonë aksesor të makinës Opel . Opel Silicone Key Cover është një nga shitjet më të mira të rripit tonë të çelikut universal të silikonit për veturë për shkak të prekjes së saj të butë, të papërmbajtur, eko-miqësore. Shefi i modës së modës për modë të modës është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore.

Çdo modë silic shell kyç për makinën kanë ndjekur karakteristikat:

1. Bërë prej 100% silic

2. Çelësi mbuluar shell silikoni përshtatur makinë gome është krejtësisht i përshtatshëm për Opel tuaj 2 butona të makinës .

2. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

2. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

2. Gama e Temperaturës: - 20 Celsius deri në 220 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Silicone Car Key Shell For Opel


Çelës i zgjuar silikoni i makinës për Opel ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një mbulesë gome kyç për Opel në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Do ta duash Opelin 2 butona kyç për çelësin e silikonit kur ta keni atë.


Smart Car Key Shell For Opel

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Opel

Opel Smart Silicone Car Key Shell

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

U Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Opel Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim