Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore > Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
 • Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
 • Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
 • Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
 • Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel
 • Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel

Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Opel

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Earth Technology Co.Ltd kryesisht prodhojnë Silicone Car Key Cover për 7 vjet. Opel Silicone Cover Kryesore është një nga shitjet më të mira të Cover Car Key tonë për shkak të prekjes së saj të butë, pa aromë, eko-miqësore. Rasti kryesor i makinës silikoni është gjithashtu në kërkesë të madhe që nga kualiteti i saj i lartë në vendet e Evropës Perëndimore. Ne kemi besim se do të jeni të kënaqur me këtë Rast të Makinës në Remote Silicone .

Çdo Mbulesë e Makinerisë së Hapur nga Silicone kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Mbajtësi i Çelësit të Makinave Silikoni është i përshtatshëm në mënyrë të përkryer për çelësin tuaj të makinës Opel .

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone e mbulon kyçe si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të mbulon çelësat e gomës nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largëta kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, mjedisore, të ngrohjes, të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri. Promotional Key Case For Opel

Çështja kryesore promovuese silikoni me shitje të nxehtë për Opel nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një Opel Remote Key Shell në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Opel 3 butona mbajtësja kryesore e makinës kur e keni atë.


Opel Promotional Hot Sale Key Case

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Opel

Hot Sale Promotional Silicone Key Case

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


UDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.

Kategoritë e Produktit : Opel Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim