Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore > Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
 • Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
 • Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
 • Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
 • Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel
 • Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel

Çmimi konkurrues me çmim të ulët silikoni për Opel

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE1002

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Opel Silicone Key Cover është një makinë popullore markë në Itali. Të largët të mbuluar silikoni kryesore për Opel pa logo, ajo mund të tregojnë logon tuaj makinë. Mbulesa e largët e Opel nuk është dëm dhe ekologjikisht miqësor. Kur mbani një rast kyç të makinës silikoni në dorën tuaj, ndihet i butë, i butë dhe i lehtë. Ju do të duan o PEL silikoni kyç makinë të mbuluar kur ta keni atë.


Çdo Rast Kyç i Qëndrueshëm i Makinës për Opel kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Kuletë e zakonshme e gome e gomës me shell silikon është e përshtatshme për çelësin tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Mbajtësit e çelësave të largët kanë karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.


Soft Touching Car Key Cover


3 butona për rastin kryesor të Opel -është asnjë të keqe dhe ekologjikisht friendly.When ju mbani një gome mbulon kyçe për Opel në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Opel 3 butona për kyçjen e makinës kur ta keni atë.

Soft Silicone Key Cover For Opel

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Opel

Opel Soft Touching Car Key Cover

Çdo ngjyrë pantone mund të jetë e pranueshme

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit

12 lloje të ngjyrave për choose.makes çelësi makina qese përsosur.


09

Detajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Opel Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim