Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Opel Silicone Cover Kryesore > Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
 • Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
 • Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
 • Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
 • Set kyç silikoni për çelësat Opel 2
 • Set kyç silikoni për çelësat Opel 2

Set kyç silikoni për çelësat Opel 2

  Çmimi i njësisë: USD 0.32 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE1902

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Ford Car Key Bag

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit
7 vjet eksperiencë për setin e çelësave silikoni , Fabrika jonë e quajtur Beautiful Earth Co., Ltd është gjithashtu e specializuar në prodhimin e Opel Silicone Key Cover për pajisje makine. Çelësi silikoni Opel t ka një kërkesë të madhe në të gjithë botën. Çmimi i arsyeshëm dhe cilësia e lartë e serisë së auto Silicone për Opel tërheq shumë njerëz. Pra Cover Silicone Car Key është një nga shitjet më të nxehta në Amazon dhe Alibaba. Ne jemi zgjidhja juaj më e mirë.

Çdo Rast Key Silicone Car Key kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. E bërë nga 100% silikoni

2. Silikoni Remote Car Cover është krejtësisht aftë për çelës tuaj.

3. Ne mund të bëjmë çdo ngjyrë Pantone të kapakëve kyç si të doni.

4. Ne kemi avantazhin e çmimeve të kapakëve silikonit nëse keni sasi.

5. Gama e Temperaturës: -40 Celsius deri në 230 Celsius.

6. Rasti Silicone Remote Car ka karakteristikat e rezistencës së padëmshme, miqësore ndaj mjedisit, rezistencës ndaj nxehtësisë, qëndrueshmërisë, papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri.

Opel silicone key set

3 butona për rastin kryesor të Opel ka asnjë të keqe dhe mjedisin friendly.When ju mbani një gome mbulon kyçe për Opel në dorën tuaj, ajo ndjehet e butë, të qetë dhe light.You do të duan auto Opel 3 butona për kyçjen e makinës kur ta keni atë.

Silicone auto key set for Opel

Më shumë detaje të pjesës së përparme dhe të pasme për mbulimin e çelësit të makinës Opel .

Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor.
12 lloje të ngjyrave për të zgjedhur për të bërë qese kryesore të makinave të përsosur.Silicone auto key set

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key coverDetajet e paketimit

1. 1. çdo qese silikoni të makinës Ford në qese opp
2. 1000pcs silikoni Ford qese makinë kryesore në një kuti kartoni
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.


Kategoritë e Produktit : Opel Silicone Cover Kryesore

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim