Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone
Shërbimi Online
Qingren Luo

Ms. Qingren Luo

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Kategoritë e produkteve të Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone , furnizuesit Cover Peugeot Silicone Key Fob / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Çështja kryesore e Peugeot Silicone R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone furnizuesit

Mbuluar kyç Peugeot silikoni

Fabrika jonë është profesionale në mbulimin me kyç të silikonit të Peugeot . Ne kemi një ekip të talentuar profesional të dedikuar për të ofruar klientët me produktet dhe shërbimin më të mirë.

Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone janë bërë me 100% Natyrore Silikoni, të sigurt, por jo toksik me cilësi të butë, pa deformime pas shumë herë të palosur , është bërë me myk të saktë sipas çelësave origjinale të makinës çelësat e jashtme, plotësisht i përshtatshëm për çelësin tuaj dhe Anti -çolizim, chip brenda çelësave rrokullisje është shumë e brishtë, kur chip bie në tokë, ajo është thyer. Por silikoni është me elasticitet, i cili mund të lehtësojë goditjen nga toka dhe Anti-veshin.

Kontrolli silikoni mbulesa kryesore e makinave ka funksionet e mira të anti-statike, anti-pluhur, por edhe efektin e Antibacterial.our fabrika ka një punëtor profesional për të kontrolluar makinën që është prodhuar produkt, prodhojnë tregojnë është: 1: përgatisë material i vërtetë 2: përzierni materialin dhe materialin e ngjyrave   3: prerë ato për një mbulesë kyçe Peugeot silikoni që kanë nevojë për materialin. 4: vulcanizing ato për të bërë formën e mbuluar kryesore të makinës, 5: prerë silikoni shtesë, 6: vaj fshirëse butonin kyç, 7: llak vaj për të bërë kontakt rast është i butë, 8: rosto atë të thatë, 9: kontrolloni produktin, 10: paketimin e mallrave.

Produktet tona kanë dy procese, njëra është e shënuar. ajo është një bojë e bardhë që bie artificiale në brazdë. Dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me butësi. Njëra tjetra është e stampuar dhe e gjithë sipërfaqja e produktit trajtohet me zbutje, duke e bërë kontaktin më të mirë, më të butë dhe të bukur. Nëse përdorni këtë proces, kostoja do të jetë pak më e lartë. Ky lloj i Peugeot206, Peugeot207, Peugeot 3008, Peugeot 408, Peugeot508 etj, nëse doni të dini më shumë modele të makinave, ju lutem klikoni përsëri në shtëpi, faleminderit.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim