Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
 • Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
 • Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
 • Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
 • Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot
 • Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot

Mbulimi i mbrojtur i çelësit të makinës Peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-004

MOQ: 100pcs

Samples: 3pcs For Free

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Net Weight: About 14g

Size: Fit For Peugeot Car Key

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe silikoni makinë kryesore Mbuluar Mbrojtja është një nga çeliku tonë silikoni mbrojtëse kryesore mbrojtëse . Peugeot Silicone Key Cover është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Cover Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Mbajtësja e çelësave të makinës silikoni:

(1) Mbulesa mbrojtëse për çelësin e silikonit janë bërë nga silikoni 100% dhe mund të lahen.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llakim vaj silikoni në sipërfaqen e Silicone Remote Key Case për të vërtetuar se mbulesa mbrojtëse e çelësit të silikonit të makinës ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilën Mbulim Çelës me Silikoni.

1

Nga foto e mësipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të butonave Peugeot 2 të mbrojtjes së çelësit silikoni të makinës . mbulesa mbrojtëse e çelësit të silikonit është pa logo të makinës në pjesën e pasme.

653

Nga lart tre fotografi, ne gjithashtu mund të shohim anën e Peugeot çeliku silikoni makinë mbrojtëse të mbuluar . Ne hapim mbulesën mbrojtëse të çelësit silikoni të Peugeot, sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth kapakut të çelësit silikoni dhe nuk kemi materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të kapakut të makinës silikoni . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim mbulimin me kyç të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga materialet e papërpunuara silikoni me cilësi të lartë 100% dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

6

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.


79

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim