Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
 • Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
 • Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
 • Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës
 • Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës

Mbulimi Peugeot i nxehtë i mbrojtur i makinës

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: SZBE-005

MOQ: 100pcs

Size: Peugeot Silicone Car Key Protector Cover

Samples: 3pcs For Free

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Net Weight: About 14g

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në produktet silikoni dhe PVC dhe Silicone Car Key Mbuluar është një nga Silicone tonë Car Key Case . Peugeot Silicone Key Cover është popullor në mbarë botën. Ne kemi 12 ngjyra për Peugeot Silicone Key Cover : e zezë, e kuqe, e verdhë, e kuqe, e gjelbër, mollë e gjelbër, portokalli, blu i errët, i kaltër, i kuq, purpur, gri.

Mbajtësja e çelësave të makinës silikoni

(1) Mbulesa çeliku me tel të silikonit janë bërë me silikone 100% dhe mund të lahen.

(2) Materiali ynë i papërpunuar silikoni ka certifikimin SGS

(3) Ne gjithashtu do të llakim vaj silikoni në sipërfaqen e mbulesës mbrojtëse kyçjes së makinës silikoni për të provuar se mbrojtësi i kyçit të makinës silikoni ka një ndjenjë të mirë të kontaktit dhe mund të jetë pluhur.

(4) Zakonisht kemi 12 ngjyra për secilën Rast të Çelës Çeliku të Silikonit.

56


Nga fotot e mësipërme, mund të shohim pjesën e përparme dhe anën e pasme të mbrojtësit të kyçit të makinës silikoni Peugeot . Mbulesa mbrojtëse e makinës silikoni Peugeot është me logo të makinës në pjesën e pasme. Ne gjithashtu mund të shohim mbulesën e mbrojtësit të kyçeve të makinës silikoni është perfekt i përshtatshëm për çelësin origjinal të makinës Honda.

371


Nga lart dy fotografi, ne gjithashtu mund të shohim anën e mbulesës mbrojtëse të makinës silikoni Peugeot . Ne hapim mbulesën mbrojtëse të makinës silikoni Peugeot, sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur rreth mbulimit me çelësin e thesilikonit dhe nuk kemi materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.


328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të kapakut të makinës silikoni . Për më tepër, hiri i bardhë dhe tymi dhe bardha kur djegim kapakun e çelësit të silikoni mund të provojë se është bërë nga materialet e papërpunuara silikoni me cilësi të lartë 100% dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.


6

Mbi pamjen mund ta shohim procesin e prodhimit. Nga hapja e mykut në transport, ne të gjithë kemi ekip profesional. Ne gjithashtu kemi makinë të mjaftueshme që mund të dorëzimit të mallrave si kërkesë të konsumatorëve.


Paketimi & Transporti

45


kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

789


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim