Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
 • qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
 • qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
 • qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
 • qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot
 • qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot

qesharake OEM për silikonin e makinave për Peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.52 - 0.65 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: p 01

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Peugeot Car Key Case

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Earth Technology Co, Ltd, është e specializuar në makinë OEM silikoni prodhues kryesor rastit. Peugeot Silicone Key C mbi është një nga prodhimet kryesore në lidhje me silikonin me porosi rastin kryesor për Audi . Çelësi i makinës silikoni është 2 butona për Audi. Materiali i rastit kyç të makinës silikoni Audi është silikoni i klasës së ushqimit.

Peugeot detajet e rasteve kryesore të makinës silikoni si më poshtë:

(1) Peugeot Rasti silicone makinë kryesore është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit,

(2) Fabrika jonë ka certifikimin e Disney çdo vit.

(3) rasti kyç i silikonit ka një ndjenjë të mirë prekjeje dhe prova të mira pluhuri.

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin me porosi për logon me porosi në Çelësi i makinës silikoni Peugeot .
5

Çelësi i makinës Peugeot mbulon përshtatet me modelet e mëposhtme :

Fotoja e detajuar rreth mbulimit të makinës Peugeot tonë mbulon . Ngjyrat e çelësit të makinës Peugeot mbulohen , secili prej tyre mbulon mbi 12 ngjyra për ju;

7


Peugeot Silicone mbrojtës i rastit të makinës janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

3

Rasti ynë Peugeot Silicone makinë kyç mbrojtës janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. secila Kyçja e makinës Ford mbulon në qese opp
2 1000 copë Ford mbulon auto kryesore në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover

Më poshtë janë pyetjet tona. Nëse dëshironi të mësoni më shumë informacion të detajuar të mbulimit me kyç të makinës silikoni , ju lutem mos ngurroni të më kontaktoni.

Chevrolet silicone car key cover


Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim