Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
 • Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
 • Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
 • Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot
 • Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot

Çanta me shumicë silikoni të makinave për peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: BE-014

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Peugeot Car Key

Color: Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: Each Unit In A Opp Bag

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit

Toka e bukur është prodhues professinal e produkteve silikoni dhe pvc në Shenzhen të Kinës. qese çeliku silikoni kyç është produkti ynë kryesor. Në mesin e këtyre qeseve të makinave silikoni , P eugeot Silicone Key Cover është shitja më e nxehtë. Peugeot silicone qese makinë kryesore janë të përsosur për të mbrojtur çelësin tuaj nga dëmtimi, t'ju sjellë një kontakt të madh dhe të ndjehen . Çanta me ngjyra çeliku silikoni janë duke pritur për zgjedhjen tuaj.


Thesar ynë qese silikoni kanë karakteristikat e mëposhtme:

1. Çdo çanta e makinës silikoni peugeot janë bërë prej materiali silikoni të butë premium

2. The qese çeliku silikoni mund t'ju mbrojë ju çelësat e makinës r shmangni konsumimin, mbani çelësat përsosur gjithmonë.

3. Çanta çeliku silikoni me kyç është instalimi dhe pastrimi i lehtë nga uji

4. Përshtatshmëria e shkëlqyer mjedisore, as përdorimi i keq nga -40 ° C ~ 230 ° C


peugeot silicone car key bagpeugeot silicone car key bag

Qese peugeot silikoni kyç makinë përshtatet me modelet e mëposhtme :

Lloji A: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për butonat e peugeot 2

Lloji B: Mbulesa kryesore e makinës është e përshtatshme për peugeot 3 butona

Fotografia e detajuar rreth qeses sonë të makinës silikoni peugeot . Ngjyrat e qeses kryesore të makinës silikoni peugeot , çdo mbulon të ketë mbi 12 ngjyra për ju zgjidhni


peugeot silicone car key bagpeugeot silicone car key bagpeugeot silicone car key bagpeugeot silicone car key bag

çanta e makinës silikoni peugeot janë të butë dhe ndiheni të mirë për mbrojtjen e makinës suaj.

Qese tona të makinës silikoni peugeot janë të qëndrueshme, fleksibile dhe të papërshkueshme nga uji dhe kështu me radhë

Renault car key cover

Kthimi i kapakut nuk do të shtrembërohet

Renault car key cover

Tërheqja e kapakut nuk do të thyhet

Renault car key cover

Djegia e kapakut është silikoni 100%

Detajet e paketimit

1. Çdo çelës i mbuluar me silikoni peugeot në qese opp
2 1000pcs peugeot silikoni mbuluar kyç në një kuti kartoni
3 Madhësia kartoni: 58 * 26 * 38cm

Chevrolet silicone car key cover


Chevrolet silicone car key coverKategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim