Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
 • silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
 • silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
 • silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
 • silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot
 • silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot

silikoni promovues i papërshkueshëm nga uji rast makinë për Peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.34 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: P02

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Applicable Model: Peugeot Silicone Car Key Cover

Color: Any Panntone Colors

Usage: Protect Original Car Key

Sample: Free

Payment: Paypal, Western Union, T/t

Features: Eco-friendly,Waterproof And Dustproof

OEM/ ODM: Yes

Packaging: 1PC/OPP BAG

Additional Info

paketim: çdo njësi në një qese opp

prodhimtari: 5000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air,express

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000 per weeek

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 3926909090

port: ShenZhenYantian

përshkrim i produktit


Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në rasti i veturave promovuese të silikonit të papërshkueshëm nga uji prodhues. Çështja kryesore promovuese e silikoni është një nga prodhimet kryesore në lidhje me silikonin e papërshkueshëm nga uji çështja kyçe për Peugeot . Rasti kyç i makinës silikoni është 3 butona për Peugeot. Materiali i mbulimit P eugeot Silicone Key është silikoni i klasës së ushqimit.

Peugeot detajet e rasteve kryesore të makinës silikoni si më poshtë:

(1) Peugeot Rasti silicone makinë kryesore është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit,

(2) Rasti kryesor i makinës silikoni kalon, IOS, SGS, LFGB, certifikatën FDA.

(3) Çështja kyçe me prekje të iliconit është e butë dhe e qetë,

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për Çelësi i makinës silikoni Peugeot .


 Peogeot silicone car key case


ty

Peugeot silicone car key case.

T

lloji A është i përshtatshëm për Peogeot 207 Citroen

lloji B është i përshtatshëm për Peogeot 307 308 407 408Mbuluar silikoni kyç i makinës për pjesë është qartësisht dhe 100% i përshtatshëm Peogeot silikoni makinë rast kyç: Peogeot silicone car key casenuk është e lehtë të grisësh atë:


Chevrolet silicone car key cover

Chevrolet silicone car key cover

Peogeot rast silikoni makinë kryesore është material i qëndrueshëm dhe i butë , materiali silikoni e tërheq atë për të mos thyer:

Chevrolet silicone car key cover


Materiali 100% silikoni i ushqimit është miqësor me njerëzit.

12 lloje të ngjyrave për zgjedhje. Mban silikonin kyçja e makinave mbulon përsosjen.


09

UDetajet e paketimit:

1. 1. çdo rast Peogeot silikoni me makinë në qese opp.
2. 1000pcs Peogeot rast silikoni makinë kryesore në një kuti kartoni.
3. madhësia e kartonit: 58 * 26 * 38cm.

d

Shërbimi ynë

1. Të gjitha pyetjet nga klienti do të marrin përgjigje nga personi profesional.

2. marrim departamentin e dizajnit, mund të dizajnohet vetë klienti i klientit.

3. Ne jemi fabrika e vërtetë, mund t'ju ofrojmë çmimin më të mirë për të gjithë prodhimin.

4. Ne marrim shumë pajisje të teknologjisë së lartë për produktet.

5. Të gjithë punonjësit janë të trajnuar mirë para se të lëshojnë produktet.

6. Ne kemi departamentin më të mirë QC për të gjithë prodhimin.

7. Ne jemi të specializuar në këto produkte për më shumë se 10 vjet.

8. Të gjitha produktet mund të dorëzohen shpejt.

9. Të gjitha produktet mund të kalojnë CE, ROHS, PAHS dhe çdo raport tjetër testimi.Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim