Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
 • Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
 • Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
 • Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
 • Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot
 • Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot

Çështje e butë e butë e makinave për Peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: P03

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Fit For Peugeot 3008

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në rasti kyç i makinës silikoni prodhues. rasti kyç i makinës silikoni është një nga prodhimet kryesore në lidhje me silikonin e butë të stampuar çështja kyçe për Peugeot . Rasti kyç i makinës silikoni është 3 butona për Peugeot, butoni është embossed në rastin e makinave silikoni , Procesi i prodhuar i P eugeot Silicone Key Cover është shumë e rreptë.


Peugeot detajet e rasteve kryesore të makinës silikoni si më poshtë:

(1) Peugeot Rasti silicone makinë kryesore është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit,

(2) Rasti kryesor i makinës silikoni kalon, IOS, SGS, LFGB, certifikatën FDA.

(3) ky lloj është S ilicone rast kyç përdorni teknologjinë embossed e bëjnë atë më të bukur,

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për Çelësi i makinës silikoni Peugeot .


 Peogeot silicone car key case


Nga pamja e sipërme, ne mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të rastit kyç të makinës silikoni peugeot qese . peugeot silikoni rast kyç makinë është me logon e makinës në pjesën e pasme.

Peugeot silicone car key case.
Ne mund të shohim anën e përsosur për rastin e makinës silikoni P eugeot dhe nuk kanë materiale Extra. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të qeses kryesore të makinës silikoni . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

6

Paketimi & Transporti

4

kompania e Informacionit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është një kompani e cila e specializuar në dekorimin dhe dhurata promocionale. Produktet kryesore të kompanisë janë: dhurata silikoni, dhurata PVC, dhuratë plastike, mbulesë e makinës silikoni kryesore , mbulon timon, kapak not, shishe silikoni palosshme, tags valixhe, zinxhir kryesore, mjete silikoni kuzhine, vendosur arrë, çantë monedhë, etj. Dhe ne gjithashtu profesional në harton përshtatur silikoni ose produkteve PVC.7

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim