Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Qingren Luo Ms. Qingren Luo
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-28307750 Email:2850175188@qq.com
Home > Produkte > Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone > Mbulesa kryesore për Peugeot
Mbulesa kryesore për Peugeot
Mbulesa kryesore për Peugeot
Mbulesa kryesore për Peugeot
Mbulesa kryesore për Peugeot
Mbulesa kryesore për Peugeot
 • Mbulesa kryesore për Peugeot
 • Mbulesa kryesore për Peugeot
 • Mbulesa kryesore për Peugeot
 • Mbulesa kryesore për Peugeot
 • Mbulesa kryesore për Peugeot

Mbulesa kryesore për Peugeot

  Çmimi i njësisë: USD 0.3 - 0.4 / Piece/Pieces
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: EXW
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Peugeot2701

MOQ: 100pcs

Certificate: SGS

Packing: Each In An Opp Bag

OEM: Welcome

Color: Panntone Colors

Material: 100% High Quality Silicone

Usage: Protect Original Car Key

Samples: 4pcs For Free

Net Weight: About 15g

Size: Peugeot Silicone Car Key Cover

Additional Info

paketim: çdo uni në një qese opp

prodhimtari: 3000pcs for one day

markë: Toka e bukur

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Shenzhen Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 2000000

certifikatë: FAD SGS

Kodi HS: 39269090

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Shenzhen Beautiful Tokë Teknologjia Co, Ltd, është e specializuar në cilësi të lartë të mbuluar kyç makinë silikoni prodhues në Kinë. Peugeot S ilicone Key C mbi është një nga produktet kryesore në lidhje me silikonin e butë çështja kyçe për Peugeot . Th është mbulesa kryesore e makinës silikoni është 3 butona për Peugeot. Çdo stad agout prodhon procesin e peugeot silikoni mbulesën kryesore të makinës ka punonjës profesional për ta kontrolluar atë.

Peugeot silikoni makinë kryesore të mbuluar detaje si më poshtë:

(1) Peugeot Rasti silicone makinë kryesore është bërë nga 100% silikoni klasën e ushqimit,

(2) Mbulesa kryesore e makinës silikoni kalon, certifikatën e IOS, SGS, LFGB, FDA.

(3) ky lloj është S ilicone kryesore të mbuluar përdorimin e teknologjisë embossed bëjnë atë më të bukur,

(4) ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbim me porosi për Mbulesa kryesore e makinës silikoni Peugeot .

(5) Ajo ka 12 ngjyra si ngjyra Pantone.

Peugeot silicone car key case.

Nga pamja e sipërme, ne mund të shohim pjesën e përparme dhe të pasme të mbulimit me kyç të silikonit Peugeot .Peugeot silicone car key case


Nga fotot e mësipërme, ne gjithashtu mund të shohim anën e Mbulesa kryesore e makinës silikoni Peugeot . Ne hapemi Mbulesa kryesore e makinës silikoni Peugeot . sipas çelësit origjinal të makinës plotësisht. Ne mund të shohim anën e përsosur përreth Mbulesa kryesore e makinës silikoni Peugeot . dhe nuk keni materiale shtesë. Kjo sepse ne kemi departament të rreptë QC për të kontrolluar cilësinë.

328b6d9713a37ef0e16155ab8b6651a1a225b8467d5dd6802642

Mbi fotot mund të shohim fleksibilitetin e fortë të Mbulesa kryesore e makinës silikoni Peugeot . Për më tepër, tymi i bardhë dhe hiri i bardhë kur djegim kapakun e kyçit të makinës silikoni mund të provojë se është bërë nga 100% materiale të papërpunuara silikoni me cilësi të lartë dhe nuk kanë substanca të tjera të rrezikshme.

6

Paketimi & Transporti

4

kompania e Informacionit

Kompania jonë Shenzhen Beautiful Earth Teknologjia Co, Ltd ka 7 vjet eksperiencë për prodhimin e mbuluar silikoni makinë kryesore . Ne kemi departamentin e prodhimit dhe dizenjimit profesional. Kur klientët tanë vijnë në Kinë, ata shpesh vizitojnë fabrikën tonë dhe ne shpesh ndjekim një panair në mbarë botën. Ne jemi gjithashtu një fabrikë e autorizuar nga Disney.

7

9

Kategoritë e Produktit : Mbulesa kryesore e Peugeot Silicone

Email tek ky furnizues
 • Ms. Qingren Luo
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim